Heategevuslikud jõulupeod

Heategevusfond Aitan Lapsi ja Eesti Lastekirjanduse Keskus korraldavad heategevuslikud jõulupeod

1. ja 12. detsembril korraldavad taararaha annetusi haldav heategevusfond Aitan Lapsi ja Eesti Lastekirjanduse Keskus kolm heategevuslikku jõulupidu „Jõulusagin Nukitsaga“. Jõulupidudele jõuavad lapsed MTÜ Saagu Valgus, Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu (VENÜ), Lillekülla turvakodu ning Haiba ja Tallinna lastekodude abil.

Lastekirjanduse keskuse direktor Triin Soone: „Jõulud on iga lapse jaoks oodatud üllatusteaeg. Eriti just sel ajal soovime oma keskuses pakkuda võimalikult paljudele lastele jõulurõõmu. Tänu Aitan Lapsi fondile saame seda tänavu võimaldada rohkematele lastele.“

Lastekirjanduse keskuses toimuval jõulupeol saavad lapsed mitme tunni vältel osa mõnusast jõulusaginast: Edgar Valteri galeriis musitseeritakse ja improviseeritakse koos Ivi Rausiga, hubases pööningukambris kuulatakse Aita Vaheri päkapikulugusid, lauldakse ja mängitakse. Lisaks meisterdatakse peol üheskoos jõulukaarte, mis leiavad oma tee adressaadini. Külla tulevad nii laste sõber Nukitsamees kui jõuluaja oodatuim külaline jõuluvana. Jõuluvana kingikotis leidub igale lapsele vahva raamat.

Heategevuslikud jõulupeod toimuvad Eesti Lastekirjanduse Keskuses, Pikk 73 Tallinn.

Täiendav info:
Triin Soone
Eesti Lastekirjanduse Keskuse direktor
617 7230, triin@elk.ee

Rauno Raal
SA Aitan Lapsi Heategevusfondi nõukogu liige
5169788, rauno@eestipandipakend.ee

Koostaja:
Helena Nagelmaa
Eesti Lastekirjanduse Keskuse kommunikatsioonijuht
617 7238, helena@elk.ee

Veel uudiseid