Meie toidukaubad liitus vastutustundlike ettevõtetega

Augustist lisandusid Meie toidukaupade kaupluste juures asuvatele taaraautomaatidele Aitan Lapsi annetusnupud laste kultuurielamuste toetuseks.Heategevusfondi Aitan Lapsi annetusnupud lisandusid 38 Meie toidukaupadele kuuluva taaraautomaadi juurde. Annetusi laste kultuurielamuste toetuseks saab nüüd teha 328 taarautomaadis üle Eesti.

„Ütlemata hea meel on tõdeda, et Eestis on veel vastutustundlikke ettevõtteid, kes hoolivad lastest ja soovivad aidata. Meie toidukaupade liitumine Aitan Lapsi fondi kogumisvõrgustikuga on suur samm edasi, et saaksime üheskoos pakkuda meeldejäävaid kultuurielamusi kõikidele Eesti lastele,“ ütles SA Aitan Lapsi nõukogu liige Rauno Raal.

Alates kampaania algusest 2011. aastal on Heategevusfondile Aitan Lapsi taarautomaatide kaudu tehtud annetusi 355 653 korda 334 986 euro väärtuses. Sellest ajast alates on heade inimeste abiga, kes on pakendiautomaatide kaudu tagatisraha annetanud heategevusfondile, saanud teoks mitmed suurejoonelised kultuuriprojektid. Praeguseks on ligi 48 000 vähekindlustatud last annetajate abiga teatris käinud ning Eesti lastekirjandusega raamatukarussellid jõudnud kõikide haiglate lasteosakondadesse.

Selle aasta veebruaris käivitus projekt „Aitan Lapsi kunsti juurde“, mille raames on 892 last saanud osa Eesti Kunstimuuseumi haridusprogrammidest. Programmi eelarve oli esimesel poolaastal 10 000 eurot, mis tuli suures osas Heategevusfondile Aitan Lapsi tehtud annetustest. Tänu lahketele annetajatele jätkub antud projekt ka teisel poolaastal.

2015. aasta esimese poole aastaga on head inimesed teinud annetusi 48 044 korda 53 061 euro väärtuses.

Heategevusfond käivitas projekti „Aitan Lapsi“ 2011. aastal koostöös Eesti Pandipakendi, Tomra Balticu ja teistega lastele kultuurielamuste pakkumiseks. Sellest ajast alates on inimesed teinud pakendiautomaatide kaudu annetusi 355 653 korral 334 986 euro väärtuses.

Eesti lapsi saab aidata iga inimene: piisab vaid pandipakendi tagastamisest taaraautomaati ning annetusnupu Aitan Lapsi vajutamisest. Annetada saab 328 taaraautomaadis üle Eesti. Suurematest jaekettidest on projektiga liitunud RR Lektus (Meie toidukaubad), Prisma, Selver, Rimi, ETK Maksimarket, Konsum, Stockmann, Kaubamaja ja Grossi Toidukaubad.

Lisainformatsioon:

Rauno Raal
SA Heategevusfond Aitan Lapsi nõukogu liige
E-post: rauno@eestipandipakend.ee
Tel: 5169788
www.aitanlapsi.ee

Veel uudiseid