Teater terviseks

PROJEKTID
Lisaks teatrisaalidele ja lasteaedadele on heategevusfond Aitan Lapsi koostöös Eesti Väike- Ja Projektiteatrite Liiduga aidanud teatril jõuda ka raviasutustes viibivate lasteni, et pakkuda positiivseid elamusi ja rõõmsaid emotsioone nendele, kel pole võimalik elamustest väljaspool haiglat osa saada.

Lisaks teatrisaalidele ja lasteaedadele on heategevusfond Aitan Lapsi koostöös Eesti Väike- Ja Projektiteatrite Liiduga aidanud teatril jõuda ka raviasutustes viibivate lasteni, et pakkuda positiivseid elamusi ja rõõmsaid emotsioone nendele, kel pole võimalik elamustest väljaspool haiglat osa saada. Aastate jooksul on teatrielamusi pakutud erinevates raviasutustes üle kogu Eesti, viimasel kuuel aastal on saanud toredaks traditsiooniks mängida erinevaid lastelavastusi Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses.

2013. aastal kasutati Eesti Kultuurkapitalilt saadud aastapreemia täies ulatuses lastele teatrielamuste pakkumiseks. Aasta jooksul toimus kokku 23 etendust erinevates raviasutustes viibivatele lastele. Projekt sai teoks üheskoos heategevusfondiga Minu Unistuste Päev.

2016. aastal jõudis heategevusliku programmi raames Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses laste ette 14 erinevat lavastust.

2017. aastal pakuti Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses ravil viibivatele lastele taas teatrielamusi. Heategevusliku programmi raames jõudis laste ette kaheksa erinevat lavastust.

2018. aastal astuti Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses laste ette seitsme erineva lavastusega.

2019. aastal mängiti Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses kokku 12 erinevat lavastust.

2020. aastal mängiti Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses kokku 12 erinevat lavastust.

2021. aastal mängitakse Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses kokku 12 erinevat lavastust.


Veel projekte