UUDISEID

Eesti koolid saavad tasakaalurajad

Heategevusfond Aitan Lapsi, Eesti tuntumaid kaubamärke Mesikäpp ja Tartu Ülikooli liikumislabori eestveetav programm Liikuma Kutsuv Kool käivitavad heategevuskampaania koolidele tasakaaluradade ehk slackbatuutide ostmiseks.

Loe edasi

Lasteetenduste Kodufestival kutsub lapsi teatrisse

Heategevusfond Aitan Lapsi, Netikino ning Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit korraldavad Eesti esimese virtuaalse Lasteetenduste Kodufestivali, mille raames toimub kahe nädala vältel netikino.ee keskkonnas üle 25 lastele suunatud teatrietenduse ning teatriteemalise töötoa.

Loe edasi

Inimesed annetasid taaraautomaatide kaudu rekordilise summa

Eesti inimesed on sel aastal vajutanud taaraautomaatide annetusnuppu novembri seisuga rohkem kui 121 000 korda, mis lööb juba enne detsembri annetusi üle eelmise aasta rekordtulemuse. Kogu annetussumma eest on lapsed saanud sel aastal nautida erinevaid kodumaiseid kultuurisündmusi.

Loe edasi

Üle-eestiline projekt “Teater lasteaeda” saab järje

2016. aastal heategevusfondi Aitan Lapsi, Eesti Pandipakendi ja Kultuuriministeeriumi koostöös algatatud projekt „Teater lasteaeda“ on tänaseks külastanud pea kõiki Eesti lasteaedu ning pakkunud teatrielamust ligi 35 000 lapsele. Täna leppisid projekti osapooled kokku, et “Teater lasteaeda” jätkub ka järgmistel aastatel.

Loe edasi